Template:Appearance/Gully Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Scourge|3=debut|4=yes|6=yes|7=yes}} | |{{Appearance/Scourge|3=debut|4=yes|6=yes|7=yes}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Extinction|2=yes|5=yes}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 21:46, April 3, 2021
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||