Template:Appearance/Ignis Fatuus Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Crushed|2=m}} | |{{Appearance/Crushed|2=m}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Extinction|x=m}} | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 20:45, April 3, 2021
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||