User:Damage3245: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|align="center"|Admin <font color="red">(Active)</font> | |align="center"|Admin <font color="red">(Active)</font> | ||
|- | |- | ||
|align="center"|[[w:c: | | align="center" |[[w:c:chainsaw-man|Chainsaw Man Wiki]] | ||
|align="center"|Admin <font color="red">(Active)</font> | | align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | ||
|- | |||
| align="center" |[[w:c:edenszero|Edens Zero Wiki]] | |||
| align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | |||
|- | |- | ||
| align="center" |[[w:c:howstrongis|How Strong Is Wiki]] | | align="center" |[[w:c:howstrongis|How Strong Is Wiki]] | ||
| align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | | align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | ||
|- | |- | ||
| align="center" |[[w:c: | |align="center"|[[w:c:onepunchman|One-Punch Man Wiki]] | ||
| align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | |align="center"|Admin <font color="red">(Active)</font> | ||
|- | |- | ||
| align="center" |[[w:c: | | align="center" |[[w:c:worm|Worm Wiki]] | ||
| align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | | align="center" |Admin <font color="red">(Active)</font> | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:05, October 18, 2019
Status
| My Wiki's | ||
|---|---|---|
| Wiki | User Right | |
| Battle Angel Alita Wiki | Admin (Active) | |
| Boku no Hero Academia Wiki | Admin (Active) | |
| Chainsaw Man Wiki | Admin (Active) | |
| Edens Zero Wiki | Admin (Active) | |
| How Strong Is Wiki | Admin (Active) | |
| One-Punch Man Wiki | Admin (Active) | |
| Worm Wiki | Admin (Active) | |
Global Edits 1
139