Template:Appearance/Flechette Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Sentinel|1=m|2=pov|3=yes|4=yes|5=yes}} | |{{Appearance/Sentinel|1=m|2=pov|3=yes|4=yes|5=yes}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Parasite|2=yes|3=yes|4=yes|x=m}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:36, August 6, 2020
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||