Template:Appearance/Charlotte Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Infestation|5=debut|6=yes|7=yes|8=yes}} | |{{Appearance/Infestation|5=debut|6=yes|7=yes|8=yes}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Plague|1=yes|5=yes|6=yes|7=yes|8=yes}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 11:17, August 16, 2020
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||