Template:Appearance/Ursa Aurora Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|{{Appearance/Snare|7=debut|y=yes}} | |{{Appearance/Snare|7=debut|y=yes}} | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/ | |{{Appearance/Prey|3=yes|4=yes|5=yes|6=yes}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Colony|9=m|10=m|i=yes}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:41, September 17, 2020
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||