Template:Appearance/Rime Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Drone|1=yes|2=yes|3=m|5=yes|x=yes}} | |{{Appearance/Drone|1=yes|2=yes|3=m|5=yes|x=yes}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Crushed|2=m|3=yes|4=m|x=flash}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 09:49, February 27, 2021
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||