Template:Appearance/Bentley Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Sentinel|6=debut}} | |{{Appearance/Sentinel|6=debut}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Parasite|1=yes|2=yes|3=yes|4=yes|5=yes|6=yes}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:51, August 6, 2020
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||