Template:Appearance/Bastion Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Extermination|1=debut|2=yes|3=d}} | |{{Appearance/Extermination|1=debut|2=yes|3=d}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Scourge|y=m}} | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 21:06, January 11, 2021
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||