Template:Appearance/Professor Haywire Worm: Difference between revisions
Appearance
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
Damage3245 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|{{Appearance/Colony|z=m}} | |{{Appearance/Colony|z=m}} | ||
|- | |||
|{{Appearance/Migration|6=m}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 22:39, December 3, 2020
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||